USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Public
ps: ټوليز

en: All
ps: ټول

en: Host
ps: کوربه

en: Other
ps: نور

en: Today
ps: نن

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Any
ps: هر

en: Permanent
ps: دايمي
