USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Public
pt: Público

en: All
pt: Todos

en: Host
pt: Servidor

en: Fields
pt: Campos

en: API Key
pt: Chave API

en: Other
pt: Outro

en: Student
pt: Estudante

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: User Agent
pt: Utilizador Agente

en: Organization
pt: Organização

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Radius
pt: Raio

en: Any
pt: Qualquer

en: Permanent
pt: Permanente

en: Secret
pt: Segredo

en: Exact
pt: Exato
