USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Public
sk: Verejné

en: All
sk: Všetky

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Other
sk: Ostatné

en: Today
sk: Dnes

en: Organization
sk: Firma

en: Radius
sk: Polomer

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: In the last week
sk: Za posledný týždeň

en: In the last month
sk: Za posledný mesiac

en: Exact
sk: Presne
