USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Other
jv: Liyané

en: Today
jv: Dinā iki

en: Any
jv: Sembarang

en: In the last week
jv: Nang seminggu pungkasan

en: In the last month
jv: Nang sasi pungkasan
