UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Real name
da: Rigtigt navn

en: Location
da: Lokation

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Migrate
da: Migrér

en: User ID.
da: Bruger ID.

en: Interests
da: Interesser

en: User name.
da: Brugernavn

en: Category name.
da: Kategorinavn.
