UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Location
et: Asukoht

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Migrate
et: Migreeri

en: Category name.
et: Kategooria nimi.
