UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Real name
fa: نام حقیقی

en: Location
fa: مکان

en: Occupation
fa: اشتغال

en: Migrate
fa: انتقال

en: Interests
fa: علاقه‌مندی‌ها
