UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Location
uk: Місце розташування

en: Birthday
uk: Дата народження

en: Occupation
uk: Фах

en: Migrate
uk: Міграція

en: User ID.
uk: ID користувача

en: Interests
uk: Інтереси

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Created date.
uk: Дата створення.

en: User name.
uk: Ім’я користувача.

en: Changed date.
uk: Дата зміни.

en: Category name.
uk: Назва категорії

en: Start migration
uk: Почати перенесення
