UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Real name
de: Echter Name

en: Social networks
de: Soziale Netzwerke

en: Location
de: Ort

en: Birthday
de: Geburtstag

en: Occupation
de: Beruf

en: User ID.
de: Benutzer-ID.

en: Interests
de: Interessen

en: Websites
de: Webseiten

en: Created date.
de: Erstelldatum.

en: Language.
de: Sprache.

en: User name.
de: Benutzername.

en: Changed date.
de: Geändertes Datum

en: Category name.
de: Kategoriename.

en: Start migration
de: Migration beginnen
