UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Location
pl: Położenie

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Migrate
pl: Migracja

en: User ID.
pl: ID użytkownika.

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Websites
pl: Strony

en: Created date.
pl: Data utworzenia.

en: Changed date.
pl: Data modyfikacji.

en: Category name.
pl: Nazwa kategorii.
