UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Real name
pt: Nome real

en: Social networks
pt: Redes sociais

en: Location
pt: Localização

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Migrate
pt: Migrar

en: User ID.
pt: ID do utilizador.

en: Interests
pt: Interesses

en: Category name.
pt: Nome da categoria.
