Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: Core
az: Nüvə

en: White
az: Ağ

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: mobile
az: mobil

en: Shortcut icon settings
az: Qısayol piktoqramının parametrləri

en: wide
az: geniş
