Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: None
mr: काहीच नाही

en: Core
mr: मूळ

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Shortcut icon settings
mr: लघुमार्ग चिन्ह पर्याय
