Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: None
pl: Brak

en: Core
pl: Rdzeń

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Lines
pl: Linie

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: mobile
pl: mobilne

en: Shortcut icon settings
pl: Ustawienia ikony skrótu

en: wide
pl: szerokie

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Header background top
pl: Górne tło nagłówka

en: narrow
pl: wąski
