Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: None
sl: Brez

en: Core
sl: Jedro

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Shortcut icon settings
sl: Nastavitve ikon za bližnjice
