Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Shortcut icon settings
sr: Подешавања иконице-пречице

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
