Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: None
ast: Nengún

en: Core
ast: Motor

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
