Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: None
el: Κανένα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: White
el: Λευκό

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Blue
el: Μπλε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: mobile
el: Κινητό

en: Shortcut icon settings
el: Ρυθμίσεις εικονιδίου συντόμευσης

en: wide
el: πλατύ

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: narrow
el: στενό
