Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: None
eo: Neniu

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Red
eo: Ruĝa

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Shortcut icon settings
eo: Fulmbildetaj agordoj

en: wide
eo: larĝa
