Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: None
fr: Aucun(e)

en: Core
fr: Cœur

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Lines
fr: Lignes

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Shortcut icon settings
fr: Paramètres de l'icône de raccourci

en: wide
fr: large

en: Typography
fr: Typographie

en: Main background
fr: Arrière-plan principal

en: Sidebar background
fr: Arrière-plan de la barre latérale

en: Footer background
fr: Arrière-plan du pied de page

en: Title and slogan
fr: Titre et slogan

en: Header background top
fr: Fond d'écran du haut de l'entête

en: narrow
fr: étroit
