Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: None
he: ללא

en: Core
he: ליבה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: White
he: לבן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן
