Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: None
hr: Nema

en: Core
hr: Jezgra

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Shortcut icon settings
hr: Postavke ikone prečaca

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
