Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: None
ka: არცერთი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Blue
ka: ლური
