Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: None
nl: Geen

en: Core
nl: Kern

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Lines
nl: Lijnen

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: mobile
nl: mobiel

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: wide
nl: breed

en: Typography
nl: Typographie

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: narrow
nl: smal
