Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: None
ru: Нет

en: Core
ru: Ядро

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Lines
ru: Линии

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: YouTube URL
ru: Ссылка на YouTube

en: mobile
ru: Мобильный

en: Shortcut icon settings
ru: Настройки иконки

en: wide
ru: широкий

en: Typography
ru: Типографика

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы

en: narrow
ru: узкий
