Used Cars - Drupal Car Theme (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Blue
te: నీలం

en: Title and slogan
te: శీర్షిక మరియు నినాదం
