User Account Emails (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Account blocked
ar: تم حظر الحساب

en: Welcome (awaiting approval)
ar: ترحيب (في انتظار الموافقة)

en: Welcome (no approval required)
ar: ترحيب (موافقة غير مطلوبة)

en: Password recovery
ar: استعادة كلمة المرور

en: Account activation
ar: تفعيل الحساب
