User Account Emails (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Mail
be: Пошта

en: Send
be: Адаслаць

en: Account blocked
be: Рахунак заблакаваны

en: Welcome (awaiting approval)
be: Сардэчна запрашаем ( чакае пацверджання)

en: Welcome (no approval required)
be: Сардэчна запрашаем (дазвол не патрабуецца)

en: Password recovery
be: Узнаўленне пароля

en: Account activation
be: Актывацыя рахунка
