User Account Emails (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Account blocked
bo: ཐོ་ཁོངས་བཀག་ཚར་བ

en: Welcome (awaiting approval)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ལ་སྒུག་བཞིན་ཡོད༽

en: Welcome (no approval required)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ཐོབ་མི་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Password recovery
bo: གསང་གྲངས་སླར་གསོ

en: Account activation
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ཡོད་དུ་བསྒྱུར་བ
