User Account Emails (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Mail
ca: Correu

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Send
ca: Enviar

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: Welcome (awaiting approval)
ca: Benvinguda (pendent d'aprovació)

en: Welcome (no approval required)
ca: Benvinguda (no cal aprovació)

en: Password recovery
ca: Recuperació de la contrasenya

en: Account activation
ca: Activació de compte
