User Account Emails (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Mail
eu: Posta

en: Send
eu: Bidali

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: Welcome (awaiting approval)
eu: Ongi etorri (onarpenaren zain)

en: Welcome (no approval required)
eu: Ongi etorri (ez da onarpenik behar)

en: Password recovery
eu: Pasahitza berreskuratu

en: Account activation
eu: Kontuaren aktibazioa
