User Account Emails (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Message type
fa: نوع پیام

en: Send
fa: ارسال

en: Account blocked
fa: حساب مسدود شده

en: Welcome (awaiting approval)
fa: خوش آمدید (منتظر موافقت)

en: Welcome (no approval required)
fa: خوش آمدید (موافقت لازم نیست)

en: Password recovery
fa: بازیابی گذرواژه

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب
