User Account Emails (1.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Mail
gl: Correo-e

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Send
gl: Enviar

en: Account blocked
gl: Conta bloqueada

en: Welcome (awaiting approval)
gl: Benvida (pendente de aprobación)

en: Welcome (no approval required)
gl: Benvida (sen necesidade de aprobación)

en: Password recovery
gl: Recuperación de contrasinal

en: Account activation
gl: Activación da conta
