User Account Emails (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Mail
jv: Surat

en: Send
jv: Kirim

en: Account blocked
jv: Akun ditolak

en: Welcome (awaiting approval)
jv: Sugeng Rawuh (nunggu pasetujonan)

en: Welcome (no approval required)
jv: Sugeng Rawuh (ora nunggu pasetujonan)

en: Password recovery
jv: Mbalekaké tembung sandhi

en: Account activation
jv: Ngaktifaké akun
