User Account Emails (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Mail
lv: Pasts

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Send
lv: Sūtīt

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija
