User Account Emails (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Send
oc: Mandar

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: Welcome (awaiting approval)
oc: Benvenguda (en espèra d'aprovacion)

en: Welcome (no approval required)
oc: Benvenguda (pas cap d'aprovacion requesida)

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal

en: Account activation
oc: Activacion del compte
