User Account Emails (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Mail
ro: E-mail

en: Send
ro: Trimite

en: Account blocked
ro: Cont blocat

en: Welcome (awaiting approval)
ro: Bun venit (așteaptă aprobare)

en: Welcome (no approval required)
ro: Bun venit (aprobarea nu este necesară)

en: Password recovery
ro: Recuperare parolă

en: Account activation
ro: Activare cont
