User Account Emails (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Mail
tr: Posta

en: Message type
tr: İleti türü

en: Send
tr: Gönder

en: Account blocked
tr: Hesap engellendi

en: Welcome (awaiting approval)
tr: Hoş geldiniz (onay bekleyen)

en: Welcome (no approval required)
tr: Hoş geldiniz (onay gerektirmeyen)

en: Password recovery
tr: Parola kurtarma

en: Account activation
tr: Hesap etkinleştirme
