User Account Emails (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Mail
vi: Thư

en: Send
vi: Gửi

en: Account blocked
vi: Tài khoản đã bị chặn

en: Welcome (awaiting approval)
vi: Xin chào (đang chờ xét duyệt)

en: Welcome (no approval required)
vi: Xin chào (không cần xét duyệt)

en: Password recovery
vi: Khôi phục mật khẩu

en: Account activation
vi: Kích hoạt tài khoản
