User Account Emails (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb

en: Welcome (awaiting approval)
az: Xoş gəldiniz (təsdiqi gözləyirik)

en: Welcome (no approval required)
az: Xoş gəldiniz (təsdiq tələb olunmur)

en: Password recovery
az: Parolun yenilənməsi

en: Account activation
az: Hesabın aktivləşdirilməsi
