User Account Emails (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Mail
cs: E-mail

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Send
cs: Poslat

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu
