User Account Emails (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Mail
da: E-mail

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Account blocked
da: Konto blokeret

en: Welcome (awaiting approval)
da: Velkomst (afventer godkendelse)

en: Welcome (no approval required)
da: Velkomst (ingen godkendelse nødvendig)

en: Password recovery
da: Genudsendelse af adgangskode

en: Account activation
da: Kontoaktivering
