User Account Emails (1.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Send
el: Αποστολή

en: Account blocked
el: Ο λογαριασμός αποκλείστηκε

en: Welcome (awaiting approval)
el: Καλωσορίσατε (αναμονή έγκρισης)

en: Welcome (no approval required)
el: Καλωσορίσατε (δεν είναι απαραίτητη η έγκριση)

en: Password recovery
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Account activation
el: Ενεργοποίηση λογαριασμού
