User Account Emails (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Mail
et: E-post

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Send
et: Saada

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Welcome (awaiting approval)
et: Tere tulemast (kinnituse ootel)

en: Welcome (no approval required)
et: Tere tulemast (kinnitus pole vajalik)

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud
