User Account Emails (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Send
fi: Lähetä

en: Account blocked
fi: Tilin käyttö estetty

en: Welcome (awaiting approval)
fi: Tervetuloa (odottaa hyväksyntää)

en: Welcome (no approval required)
fi: Tervetuloa (erillistä hyväksyntää ei vaadita)

en: Password recovery
fi: Salasanan palautus

en: Account activation
fi: Tilin aktivointi
