User Account Emails (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Mail
fr: Courriel

en: Message type
fr: Type de message

en: Send
fr: Envoyer

en: Account blocked
fr: Compte bloqué

en: Welcome (awaiting approval)
fr: Bienvenue (en attente d'approbation)

en: Welcome (no approval required)
fr: Bienvenue (aucune approbation requise)

en: Password recovery
fr: Récupération de mot de passe

en: Account activation
fr: Activation du compte
