User Account Emails (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Mail
he: מייל

en: Send
he: שלח

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה

en: Account activation
he: הפעלת חשבון
