User Account Emails (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Mail
hr: E-pošta

en: Send
hr: Pošalji

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: Welcome (awaiting approval)
hr: Dobrodošli (čeka odobrenje)

en: Welcome (no approval required)
hr: Dobrodošli (nije potrebno odobrenje)

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke

en: Account activation
hr: Aktivacija računa
