User Account Emails (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Mail
hu: Levél

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Send
hu: Küldés

en: Account blocked
hu: Zárolt felhasználó

en: Welcome (awaiting approval)
hu: Üdvözlet (jóváhagyásra vár)

en: Welcome (no approval required)
hu: Üdvözlet (ha nem szükséges jóváhagyni)

en: Password recovery
hu: Új jelszó igénylése

en: Account activation
hu: Felhasználó aktiválása
