User Account Emails (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Mail
ja: メール

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Send
ja: 送信

en: Account blocked
ja: アカウントブロック

en: Welcome (awaiting approval)
ja: ウェルカム（承認待ち）

en: Welcome (no approval required)
ja: ウェルカム（承認不要）

en: Password recovery
ja: パスワード再発行

en: Account activation
ja: アカウントの有効化
